Online degustace

17.4. v 18:00 Světový den Malbecu

Již proběhlo
17.4. v 18:00 Světový den Malbecu
Jedna odrůda, dvě vinařství – oslavte s námi světový den Malbecu a zažijte neopakovatelný večer s vůní argentinských vinic.

 

Světový den Malbecu – krásné červené odrůdy – se blíží. Proto jsme si pro Vás ve spolupráci s dovozcem prémiových vín, společností Alifea, připravili online degustaci těch nejlepších Malbeců z Argentiny, které lze na trhu najít, v nejlepším českém ručně foukaném skle. A co víc, v rámci degustace se podíváme přímo do vinařství a do vinic. V přímém přenosu s námi budou víno chutnat Gabriela Furlotti a Pancho Lavaque. Večerem provedou zkušení degustátoři Otakar Žoudlík a Martin Marek. O skvělý zážitek tedy bude postaráno.

A kam se vlastně podíváme? „Půda, nadmořská výška, klima, mikroklima. Až pak přichází lidský faktor. Je to oblast s působivým historickým bohatstvím, víno se tu pěstovalo od roku 1600. Dává nám naši identitu”, říká Pancho Lavaque o unikátní poloze vinařství Vallisto, vyhlášeného pro své exkluzivní Malbecy.

Vychutnejte si krásný večer s výběrem sommelierů – čtyřech exkluzivních vín z dvou vyhlášených argentinských vinařství Bodega Furlotti a Vallisto. Vína ochutnáte z ručně foukané sklenice Telesto 650 ml, která byla pro svou naprosto precizní funkčnost vybrána jako nejvhodnější pro odrůdu Malbec.

Degustační set si můžete zakoupit na doma a vychutnat si skvělý večer se svými blízkými.

ČESKÉ PRÉMIOVÉ SKLO RUČNÍ VÝROBY

Degustací vás budou provázet
Degustační sada Malbeců
Zakoupením degustační sady se automaticky přihlašujete k účasti na degustaci vín Malbeců – ať už live či online. Live degustační sada obsahuje vstup na degustaci 4 vín, malé občerstvení a ručně foukanou skleničku, která tato ovocná červená vína pozvedne k dokonalosti. Online degustační sada obsahuje 4 láhve 0,75 l, ručně foukanou skleničku a přihlašovací údaje k online degustaci, kterou Vás budou provázet Martin Marek, Otakar Žoudlík, Gabriela Furlotti a Pancho Lavaque. Živé vstupy budou překládány.
Online degustační set je vhodný pro 1-6 osob a obsahuje:

  1. Vallisto Malbec 2017 – 0,75 l
  2. Vallisto Malbec 2015 – 0,75 l
  3. Familia Furlotti Malbec 2016 – 0,75 l
  4. Familia Furlotti Altamira Malbec 2016 – 0,75 l
  5. Ručně foukaná sklenice Telesto 650 ml
  6. Návod na přihlášení a přípravu večera

Jak to probíhá

  • Online degustace: Degustační sadu Vám doručíme včetně návodu na připojení do virtuální degustační místnosti spolu s informacemi ke skladování a servisu vín. Vše Vám přijde také do emailu. V den degustace se v určený čas připojíte přes link do virtuální degustační místnosti a během 1,5 – 2 h Vás špičkoví odborníci spolu s vinaři provedou zážitkovou degustací. Nebojte, je to jednoduché, není třeba se ničeho obávat. Záznam bude k dispozici i po skončení degustace, abyste si jej mohli kdykoliv přehrát. Živé vstupy vinařů budou překládané do češtiny.